3 Март, 2026

Цветан Цветанов отговори на атаките на реформаторите за черен пиар

Цветан Цветанов отговори на атаките на реформаторите за черен пиар

Председателят на Националния предизборен щаб на ГЕРБ и заместник-председател на партията Цветан Цветанов излезе с официална позиция до медиите, свързана с атаките от страна на Реформаторския блок. Реформаторите от известно време намекват, че ГЕРБ финансира материали в медиите, които са черен пиар срещу Радан Кънев и партньорите му в РБ.

Ето целия текст:


"Уважаеми господин Зеленогорски, 

За пореден път използвам възможността да уверя уважаемите колеги от Реформаторски блок, че ПП ГЕРБ категорично и по никакъв начин не си е позволявала да се занимава с организирането на черен ПР срещу когото и да било. Категорично заявявам, че ГЕРБ не финансира материали в медиите срещу политическите си партньори или опоненти. В духа на толерантността, за която всички говорим, бих помолил и призовал да не правят подобни опити за внушение в тази посока. 

Използвам възможността да Ви информирам още, че като председател на Националния предизборен щаб на ГЕРБ провеждам национална обиколка на страната и се срещам както със структурите на ГЕРБ, ката и със симпатизанти от цялата страна. Срещите ни протичат под формата на конструктивен диалог и обсъждане на политики за развитие на всички региони в България. Заедно с хората от цялата страна работим за промяна, за европейски облик на общините и за видими резултати за хората. Единственият тон, който структурите на ГЕРБ и аз като председател на Националния предизборен щаб на партията използваме, е позитивният и градивен тон.

В заключение, още веднъж заявявам, че както лично обявих в началото на кампанията, така и до края на кампанията, ПП ГЕРБ ще участва в предизборната кампания само и единствено с градивни политики и програми за развитие на всички български общини."

Сподели:

Коментари (0)

Дечев смени и двамата областни шефове на МВР, работещи по казуса "Петрохан-Околчица"

Дечев смени и двамата областни шефове на МВР, работещи по казуса "Петрохан-Околчица"

Началникът на ОДМВР за София-област Тихомир Цонев и шефът на ОДМВР-Враца Красимир Йончев изчезнаха от публичното пространство през последните дни

Запрянов: Няма никакво основание България да е потенциална цел на Иран

Запрянов: Няма никакво основание България да е потенциална цел на Иран

"Не участваме в операциите на САЩ в Иран"

Лидери от протестите подкрепиха коалиция „Сияние“ при регистрацията й в ЦИК за участие в изборите

Лидери от протестите подкрепиха коалиция „Сияние“ при регистрацията й в ЦИК за участие в изборите

Формацията представлявана от Николай Попов, внесе документите си в Централната избирателна комисия и получи доверието на волейболиста Мартин Иванов, Андрей Димитров и Мартин Каркелев