Председателят на ПГ на ГЕРБ и зам.-председател на партията Цветан Цветанов ще посети хърватската столица Загреб, където ще вземе участие в срещата на кампанийните мениджъри на ЕНП.
В началото на форума встъпителни речи ще имат генералният секретар на ЕНП и член на Европейския парламент Антонио Лопес-Истуриз, зам.-председателят на ЕНП и кампаниен директор на партията Дара Мърфи, както и министър-председателят на Република Хърватска Андрей Пленкович.
В рамките на конференцията зам.-председателят на ГЕРБ Цветан Цветанов ще изнесе лекция на тема: “Анализ: Кампанията за президентските избори през 2016г. – подценяване на социалните медии”.
По-късно своите презентации относно последните парламентарни избори в техните страни ще представят холандският „Християндемократически апел“ и малтийската „Народна партия“, а кандидат-президентската кампания във Франция ще бъде презентирана от представители на Републиканската партия в страната.
Още от България
Новая газета: Ветото на Радев срещу включването на Гундяев в санкционните списъци е позорно
"Някои проруски изявления на патриарх Даниил надхвърлят рамките на обичайната междуправославна дипломация и пораждат подозрения за негови връзки с Москва", пише изданието
СГС одобри регистрацията на партията на Радев
По закон „Прогресивна България“ би следвало да получи държавен имот, в който да разположи своята партийна централа
"Гениален" Антон Кутев: Въпросът с патриарх Кирил е за българския национален интерес, и за защитата на православието
По-рано през седмицата кабинетът на президента Румен Радев обяви, че няма да подкрепи санкции срещу руския патриарх Кирил, както и срещу най-големия акционер в „Лукойл“ Вагит Алекперов.