13 Май, 2026

Цветан Цветанов ще посети Арбанаси и община Свищов

Цветан Цветанов ще посети Арбанаси и община Свищов

Председателят на ПГ на ГЕРБ и заместник-председател на партията Цветан Цветанов ще посети село Арбанаси в деня, когато селището отбелязва своя празник. Заедно с кмета на Велико Търново Даниел Панов, от 8.30 ч. на 15 август, той ще присъства на литургията в манастира „Света Богородица” в архитектурния резерват, съобщиха от пресцентъра на ГЕРБ.

В 11.00 ч. Цветан Цветанов ще пристигне в свищовското село Царевец, където заедно с кмета на Свищов Генчо Генчев ще дадат старт на строително-ремонтните работи по нов Център за култура и образование.

По-късно Цветан Цветанов ще присъства на празничната литургия в свищовския манастир „Покров Богородичен“, ще разговаря с граждани и представители на местната власт.
Сподели:

Коментари (0)

Борисов: От днес съм сигурен и свободен гражданин

Борисов: От днес съм сигурен и свободен гражданин

Повод за краткия му пост е свалената охрана на лидера на ГЕРБ както от НСО, така и от МВР

ДБ предлага създаване на временна комисия за Нотариуса и "Осемте джуджета"

ДБ предлага създаване на временна комисия за Нотариуса и "Осемте джуджета"

От коалицията заявиха, че и по двата случая – “Осемте джуджета” и “Нотариуса”, се поставя въпросът дали части от съдебната и правоохранителната система са били използвани, пренебрегвани или обезсилвани по начин, който е позволил съществуването на неформални центрове на власт

При операция на СДВР иззеха над килограм чист фентанил

При операция на СДВР иззеха над килограм чист фентанил

При претърсване на обитаван от 52-годишна жена имот, са открити и иззети повече от килограм чист фентанил, над 10 килограма примеси за фентанил, около 340 грама марихуана, 47 грама кокаин и множество пликове за разпределяне на дрога