Председателят на Парламентарната група на ГЕРБ и заместник-председател на ГЕРБ Цветан Цветанов ще посети област Благоевград. Той ще бъде придружаван от областния координатор на ГЕРБ в Благоевград и народен представител Даниела Савеклиева. Това съобщиха от пресцентъра на ПП ГЕРБ.
В 12.20 часа Цветан Цветанов ще проведе предизборна среща с жителите на село Хвостяне, Община Гърмен, на която ще представи кандидата за кмет на селото, издигнат от ПП ГЕРБ, Сейхан Ахмедов.
В 13.40 часа Цветанов ще се срещне с общинското ръководство на партийната структура в Гоце Делчев. Срещата ще се проведе в офиса на ГЕРБ.
В 15.35 часа зам.-председателят на ГЕРБ ще има среща с активисти и симпатизанти на партията от Община Белица в партийния офис на ГЕРБ.
В 17.35 часа ще започне срещата на Цветан Цветанов с общинското ръководство и симпатизанти на ГЕРБ от Община Якоруда. Срещата ще сее проведе в клуб „Рефреш”.
Още от България
Асен Личев: Маловодието на Дунав е рекордно, управляващите да вземат спешни мерки
Според хидролога основен проблем е липсата на споразумение за управление на водите на река Дунав, България се намира в ситуация на пасивен "страдащ свидетел"
Радан Кънев: Програмата на кабинета "Радев" е словесна плява, под нея прозират опасни тенденции
Симпатизантите ни имат силни очаквания от Андрей Гюров, длъжни сме да оправдаем техните очаквания, но той ще реши кога ще обяви кандидатурата си
Ваканцията свърши: От понеделник депутатите се връщат на работа
С решението на НС беше определено лятната ваканция народните представители да бъде от 5 до 23 август включително