Цветан Цветанов в Айтоско: ГЕРБ не дели населените места на големи и малки, нито по възраст и религия
Да уцелим десетката на 25 октомври с номер 10. Това призова председателят на Националния предизборен щаб на ГЕРБ и заместник-председател на партията Цветан Цветанов по време на срещата си с жители на с. Карагеоргиево в община Айтос .Той поздрави кандидат-кмета от ГЕРБ Кязим Ибрям за видимите резултати в населеното място като изрази подкрепата си и за кандидата на ГЕРБ Васил Едрев, който е досегашния градоначалник на община Айтос.
„Ние не делим хората на наши и ваши, не делим населените места на големи и малки. Най-важното е, че не делим хората по възраст, пол и религия. ГЕРБ е истинската националноотговорна партия, която дава равен старт, равен шанс на всички знаещи и можещи”, каза Цветанов.
Кязим Ибрям вече два мандата е кмет на населеното място. През последните години в с. Карагеоргиево бяха санирани детската градина и основното училище като по този начин е постигната енергоефективност на сградите и приветлива визия. Извършен бе и първият етап от реконструкцията на пътя Айтос-Карагеоргиево.
Кандидатът за кмет на селото от ГЕРБ представи пред председателя на Националния предизборен щаб, кандидата за кмет на община Айтос Васил Едрев, евродепутата от ГЕРБ/ЕНП Мария Габриел и народните представители от ГЕРБ Димитър Бойчев и Иван Вълков своите приоритети за работа при следващ мандат. Сред тях са довършителни дейности по отпадна канализация, изграждане улична и водопроводна мрежа, почистване и укрепване на две дерета.
„Всичко, което правим, е за да подобрим средата за живеене в населените места, да създадем повече условия за бизнеса и да създадем истинска алтернатива за младите хора да останат в малките населени места. Това става с реални политики, с възможността да се възползваме от европейската солидарност и европейските фондове”, каза Цветан Цветанов. Той увери, че кандидатът за кмет на Айтос Васил Едрев ще получи цялостна подкрепа от експертите в министерствата и относно подготвянето на проекти за общината.
Още от България
АЯР разреши да започне извеждането от експлоатация на 3-и и 4-и блок на АЕЦ „Козлодуй“
Всички етапи от процеса ще се изпълняват при осигуряване на необходимия приоритет на ядрената безопасност
Явор Гечев, ПБ: Ако можеше да избегнем приемането на американските самолети, нямаше да вземем решение за разполагането им
"Ние имаме традиционно добри отношения с Иран, но искаме да бъдем разбрани, че икономическите последствия за България може да са значителни, ако в крайна сметка не изпълним договор, който е подписан през 2006 г."
Втори американски военен самолет-цистерна кацна в авиобаза "Безмер"
С решение на Народното събрание САЩ ще могат да разположат във базата общо осем такива самолета