15 Януари, 2026

Цветанов честити празника на софиянци - 140 години столица

Цветанов честити празника на софиянци - 140 години столица

Цветан Цветанов

Днес се навършват 140 години от обявяването на София за столица на България

Красива, модерна, европейска и приветлива - това е нашата прекрасна столица София, която днес чества своя официален празник. Това написа на страницата си във Фейсбук заместник-председателят на ГЕРБ и председател на Националния предизборен щаб Цветан Цветанов. 

"Използвам възможността да поздравя всички жители и гости на София и да ги призова да не приемат за даденост всичко направено и да съхраняват съвременния облик на столицата. Комплименти за кмета Йорданка Фандъкова и нейния екип, които само за няколко години преобразиха града и го направиха желана дестинация за всички българи и чужденци. 

Още веднъж - честит празник на всички софиянци и помнете, че столицата е огледало за състоянието на цялата страна", написа още той.
Сподели:

Коментари (0)

Радев поиска машинно гласуване с електронно отчитане на резултатите и ръчно броене на разписките

Радев поиска машинно гласуване с електронно отчитане на резултатите и ръчно броене на разписките

"В обществото ни има антимафиотски консенсус и първата крачка за неговото материализиране това са честните избори."

Протестът: Мафията не обича машините

Протестът: Мафията не обича машините

Движението в района на Ларгото и булевардите „Цар Освободител“ и „Княз Александър Дондуков“ е ограничено

СОС ще изслуша в четвъртък Васил Терзиев за боклука

СОС ще изслуша в четвъртък Васил Терзиев за боклука

До 15 януари се очаква и техниката, която беше закупена по извозване и сметосъбиране да пристигне.