5 Декември, 2025

Цветанов: Медии и прокуратура дестабилизират България

Цветанов: Медии  и прокуратура дестабилизират България

 

 

По думите му в деня за размисъл е недопустимо медии и институции, като българската Прокуратура, която трябваше вчерашния ден да съобщят за всичко това, след като има подобна констатация, да разиграват този сценарий днес.

 

Политически формации, които знаят, че ще загубят изборите, правят подготовка за дестабилизация на България. В деня за размисъл е недопустимо медии да взимат страна в изборния процес, коментира бившият вътрешен министър.

 

Не участваме в такъв дирижиран сценарий - категоричен бе той. - Когато компетентните органи се произнесат, тогава трябва да се правят констатации. Призивът ми е - нека да отидем да гласуваме, за да противодействаме на спекулации. Нарушен е демократичният процес. Демокрацията е застрашена, лица провокират агресия в деня за размисъл.

Цветан Цветанов предупреди, че след изборите, ГЕРБ ще сезира Европейския съд.

 

 

Сподели:

Коментари (0)

Румен Петков: Кирил Петков трябва да носи отговорност за призивите протестиращите да тръгнат към политическа централа

Румен Петков: Кирил Петков трябва да носи отговорност за призивите протестиращите да тръгнат към политическа централа

"Закриването на Комисията по досиетата е закъсняло, а едни 10 милиона просто си отлитат. Няма причина БСП да променя позицията си за Комисията „Сорос“, смята той 

Повреден руски танкер от сенчестия флот може да заседне край Ахтопол

Повреден руски танкер от сенчестия флот може да заседне край Ахтопол

Не е ясно по какъв начин плавателният съд е навлязъл в българските териториални води.

Божидар Божанов: Лъжа е, че без редовно правителство еврозоната ще се провали

Божидар Божанов: Лъжа е, че без редовно правителство еврозоната ще се провали

"Всякакви технически аспекти на влизането в еврозоната вече трябва да са изпълнени"