10 Юли, 2026

Цветанов осъди "атентата на отмъщението"

Цветанов осъди "атентата на отмъщението"
Цветан Цветанов

Отговорът на цивилизованите общества трябва да е обединение и строги законови мерки за опазване живота и здравето на хората, написа той в профила си във Фейсбук

„Изказвам своите искрени съболезнования на пострадалите от поредния терористичен атентат в Лондон късно снощи. Категорично осъждам жестоката атака, наречена “атентат на отмъщението”, която е ранила над 8 души и е довела до загубата на човешки живот“, написа във Фейсбук Цветан Цветанов, зам. - председател на ПП ГЕРБ и председател на ПГ на ГЕРБ.

„Недопустима е всяка форма на насилие и не може да се приеме за основателно извършването на терористичен акт като отмъщение. Отговорът на цивилизованите общества трябва да е обединение и строги законови мерки за опазване живота и здравето на хората и наш дълг е да работим именно в тази посока“, написа още Цветанов.

Сподели:
България и Сърбия подписаха спогодба за нов граничен пункт - „Калотина” 2

България и Сърбия подписаха спогодба за нов граничен пункт - „Калотина” 2

Преди началото на летния сезон вече 3 милиона души са преминали през границата

"Спартан" полетя до Италия с петмесечно бебе за чернодробна трансплантация

"Спартан" полетя до Италия с петмесечно бебе за чернодробна трансплантация

Вчера за лечение в Германия беше транспортирано 12-годишно момиче с рядко заболяване на кръвта, а във вторник - пак в германска клиника беше настанено 16-годишно момче с чернодробна недостатъчност. Лечението в трите случая ще бъде заплатено от Здравната ни каса.

Николай Нанков: Край на социалните мрежи за деца - няма да може системата да бъде лъгана

Николай Нанков: Край на социалните мрежи за деца - няма да може системата да бъде лъгана

"Дигиталният портфейл ще е за всички - никой няма да може да влиза в социални мрежи без него - важно уточнение е, че това ще е напълно безплатно"

Коментари (0)