18 Август, 2026

Цветанов представя кандидат-кметовете в Благоевградска област

Цветанов представя кандидат-кметовете в Благоевградска област

Председателят на Националния предизборен щаб на ГЕРБ и заместник-председател на партията Цветан Цветанов ще представи официално на 11 юли кандидатите за кметове от ПП ГЕРБ за общините в Благоевградска област, съобщиха от пресцентъра на партията. Пресконференцията ще се проведе в зала „22 септември“ в Благоевград от 10:00 часа.

Припомняме ви, че осем от настоящите депутати ще играят за кметове. За местни управници ще се борят Вяра Церовска в Перник, Валентин Василев в Разград, Любомир Христов в Шумен, Дарин Димитров в Търговище, Корнелия Маринова в Ловеч, Георги Андонов в Гоце Делчев и Кирил Котев в Сандански. Предстои кандидатурите им да бъдат одобрени от ръководството на партията.

Сподели:
Нивото на Дунав при Галац  спадна до 16 см - най-ниската стойност за последните 30 години

Нивото на Дунав при Галац спадна до 16 см - най-ниската стойност за последните 30 години

Островът в средата на реката близо до Галац се разраства както на дължина, така и на ширина и това принуждава ферибота, свързващ Галац с окръг Тулча, да заобикаля няколкостотин метра, за да избегне засядане

По Путински: И Радев поиска военна подготовка в училищата

По Путински: И Радев поиска военна подготовка в училищата

В програмата на правителството е заложено учениците да придобият повече знания и умения за реакция при извънредни и кризисни ситуации, а предмета "Добродетели и религия" остава за учебната 2028/2029

Задимена е голяма част от община Трън, готвят се за възможно навлизане на огъня от Сърбия

Задимена е голяма част от община Трън, готвят се за възможно навлизане на огъня от Сърбия

Към настоящия момент не са установени огнища на пожар в България. На терен са разположени дежурни екипи, които следят обстановката и са в готовност за реакция.

Коментари (0)