30 Август, 2026

Цветанов проведе работна среща с Мария Чомарова и Миглена Атанасова от Фондация "Асоциация Анимус"

Цветанов проведе работна среща с Мария Чомарова и Миглена Атанасова от Фондация "Асоциация Анимус"

Зам.-председателят на ГЕРБ Цветан Цветанов проведе работна среща с директора на Фондация "Асоциация Анимус" Мария Чомарова и Миглена Атанасова - координатор програми и проекти към Фондацията. По време на срещата бе обсъдено предстоящото участие на Цветанов в конференцията "Бащите говорят!" на 20 април тази година, която се организира от Фондация "Асоциация Анимус" като част от националната кампания "Да бъдеш баща". Като баща на три дъщери Цветанов подчерта, че за него е удоволствие и дълг като участник в конференцията да даде гласност на това какво му е дало бащинството. "Бащинството и семейството са най-ценното, което може да има човек в живота си. Именно това позволява на един мъж да бъде силен, мотивиран и успешен, включително и в професията си. Аз мога да бъде успешен и да премина през всички предизвикателства, когато знам, че вечерта ще се прибера в моето женско царство и че тяхната любов и подкрепа винаги ще са до мен," заяви Цветанов. Той и Мария Чомарова се обединиха около идеята, че подобни събития са ключови, за да се припомни и покаже още веднъж ценността на семейството и ключовата роля на активното бащинство, което дава много както на децата, така и на самите родители. „Равнопоставеността, сплотеността и взаимното уважение са основните елементи, които помагат да родителите не само да създадат една любяща среда за децата си, но и да изградят себе си като успешни и силни личности“, каза Цветанов.
Конференцията "Бащите говорят" е част от кампанията "Да бъдеш баща", която обединява усилията на девет неправителствени организации. Конференцията ще се проведе на 20 април 2019 г., събота, от 10.00 ч. в Сити Марк Арт Център.
Сподели:
Бургас, София и Пловдив се включиха в мемориалния маратон "Тичам за героите на Украйна"

Бургас, София и Пловдив се включиха в мемориалния маратон "Тичам за героите на Украйна"

Днес воините на Украйна защитават не само своята страна, но и Европа от руската агресия

Борисов се опитва да прехвърли върху демократичните партии вината, че не желаят "общ кандидат" с ГЕРБ

Борисов се опитва да прехвърли върху демократичните партии вината, че не желаят "общ кандидат" с ГЕРБ

Същевременно лидерът на ГЕРБ изпраща сигнал към Румен Радев в опит да си осигури неговото благоразположение при следващото политическо пренареждане

Петър Тодоров: Готви се изцяло нов закон за МВР, тече прочистване

Петър Тодоров: Готви се изцяло нов закон за МВР, тече прочистване

Той твърди, че идеята е със закона да въведат механизми за ограничаване на политическото влияние

Коментари (0)