Важно е да има висока избирателна активност на тези избори – само така ще ограничим купения вот и само така ще хората ще имат реално представителство в местната власт. Това заяви председателят на Националния предизборен щаб на ГЕРБ и заместник-председател на партията Цветан Цветанов пред жителите на с. Зимница, община Стралджа, Ямболско.
Той прикани хората да подкрепят достойните кандидати, които ГЕРБ издига и подчерта, че именно от тях зависи да се промени статуквото в община Стралджа. „25 октомври е вашият ден – всичко е във вашите ръце. Сега България и регионите й имат шанс, защото европейското финансиране е отново в страната ни. Общо 32 млрд. лева са заделени за България в новия програмен период и само работещи в интерес на хората и активни местни власти могат да направят така, че тези пари да стигнат до хората и да променят начина им на живот“, акцентира още Цветан Цветанов.
Да води честно, отговорно и демократично управление на община Стралджа бе ангажиментът, който кандидатът на ГЕРБ за кмет Росица Стоева поема пред избирателите.
Кметски избори 2015
Още от България
Вили Лилков: Zлото може да бъде преборено само с общ фронт срещу Радев, без предварителни условия
"Слушайте и помнете! Нито една партия или коалиция не може сама да се пребори с това Zло, което си причинихме всички, нито една партия или коалиция не може да спечели президентските избори и да спре опасния завой, който започват Румен Радев и болшевиките около него"
Анна Бодакова: Не сме гласували за по-малко Сарафов
От „Демократична България“ предлагат срокът за дисциплинарни производства да бъде увеличен на две години, а магистрати с висящи дисциплинарни процедури да не могат да избегнат санкции чрез подаване на оставка
Калина Андролова: Чакаме да видим какво Румен Радев ще каже на Урсула
"Дали, че ще подкрепяме Киев до последна капка кръв или че няма да покрепяме Киев оттук нататък с нищо и никога!", пише тя