Той посочи, че обществото е било набутано в един сценарий и в една схема, автори, на която са Станишев, Делян Пеевски и Цацаров.
Сега вече можем да видим и да преценим последиците от този сценарий. Новата власт сега показа за кого работи и чии интереси защитава. Управлението реално е на Моника, Станишев, Пеевски, Местан и Волен Сидеров.
Цветан изрази готовност да бъде изслушан и да говори пред ВСС, за да им разкрие какво се е случило и какво предстои да се случи с умисъл. Той декларира, че Станишев, Плевнелиев и Кунева никога не са били подслушвани и това са пълни измишльотини. Отрече да е подслушвал и хора под юргана им, както някои се изразиха.
Чувствам се жертва на случващото се, добави още политикът.
Още от България
Радев с нов лупинг: Партньорството с „Райнметал“ е пример за сътрудничеството с Германия
Това заяви министър-председателят по време на срещата си с делегация от федералната провинция, водена от Томас Щробъл, председател на Ландтага (парламента) на Баден-Вюртемберг
Сачева: И Демерджиев иска да е инфлуенсър, открих 11 противоречия в думите му за Атанасова
„През последните 5 години служебни кабинети, доминирани от президента, на практика са управлявали най-много, така че темата с наследството малко се изтърка", смята тя
Анкета: Одобрявате ли поведението и външната политика, която води министър Петрова-Чамова?
Тестване на обществените нагласи към разнопосочните сигнали на премиера Радев и първия български дипломат