Нужна е висока избирателна активност на 5 октомври. Това заяви заместник-председателят на ГЕРБ и председател на Националния предизборен щаб Цветан Цветанов пред структурата на ГЕРБ-Шумен.
Той посочи, че структурата от големия град трябва да помогне за преодоляването на страха в смесените райони. Цветанов обясни, че е впечатлен от днешните си срещи, проведени в с. Венец и с. Вълнари, Шуменско, където според него целенасочените усилия на ГЕРБ за приобщаване на изолираното от десетилетия население дават резултати.
Заместник-председателят на ГЕРБ изрази задоволство от положителните промени в Община Смядово, където благодарение на политиката на ГЕРБ и активното взаимодействие с местната власт градът е преобразен. „ГЕРБ винаги формулира такива политики, които може да изпълни“, коментира Цветанов. По думите на Цветан Цветанов, държавата е в тежка ситуация и трябва да се управлява с голяма отговорност, която ГЕРБ като партия е готова да поеме.
„Управлението не е привилегия, то е отговорност“, заяви Цветан Цветанов. Той беше категоричен, че при убедителна победа, ГЕРБ ще получи пълна подкрепа от Брюксел за успешното усвояване на средства от европейските структурни фондове. Пред присъстващите, заместник-председателят на ГЕРБ заяви, че автомагистрала „Хемус“ ще бъде основен приоритет при бъдещото управление на партията, като ще бъдат положени усилия да се търсят европейски средства за реализирането на този стратегически проект.
Още от България
Калин Стоянов: Сезирам OFAC за Демерджиев - оглавява МВР, а е с повдигнато обвинение за корупция
"Освен това, според информацията от известно време Иван Демерджиев държи престъпните схеми на Мартин Божанов-Нотариуса"
България е сред 8-те страни, блокирали отварянето на Клъстер 3 за Сърбия в преговорите с ЕС
Наред с нашата страна против са се обявили Нидерландия, Швеция, Финландия, Белгия, Естония, Литва и Хърватия, а Дания, Люксембург и Латвия се колебаят
България изтегли нов заем от международните финансови пазари - сумата е 2,5 млрд. евро
"Обемът на емисиите с падежи през 2032 г. и 2038 г. беше увеличен с по 1 млрд. евро, а този на емисията с падеж през 2045 г. с 500 млн. евро"