"Дошъл е моментът ГЕРБ да стъпи по-сериозно в Кърджалийско. Необходимо е да имаме по-голяма представителност, за да има и тук видими резултати. Днес съм дошъл да изкажа уважение и респект към Вас. Виждам, че желаете промяна, че сте узрели за промяна. И така е навсякъде в смесените региони. Това каза пред жителите на Черноочене председателят на Националния предизборен щаб на ГЕРБ и заместник-председател на партията Цветан Цветанов, съобщиха от пресцентъра на партията. Той подчерта, че в местните структури на ГЕРБ се вливат нови членове и симпатизанти, което е показателно, че вече няма страх. „Хората трябва изберат най-можещия и най-честния кандидат за кмет на Черноочене – Леман Али. Тя ще получи подкрепата и на правителството на Бойко Борисов, и на цялата Парламентарна група на ГЕРБ. Битката е трудна, но ще я спечелим“, категоричен бе Цветанов.
Десетки членове и симпатизанти посрещнаха зам.-председателя на ГЕРБ Цветан Цветанов в офиса на партията в Черноочене. Заедно с него бяха народният представител и заместник председател на Парламентарната група на ГЕРБ Цвета Караянчева и най-младият евродепутат Андрей Новаков от групата на ГЕРБ/ЕНП.
Кандидатът на ГЕРБ за кмет на община Черноочене Леман Али е председател на местната структура. Тя е финансист по образование, понастоящем служител на „Социално подпомагане“. В Черноочене ГЕРБ се явява на местния вот с пълна листа от 17 общински съветници и с 11 кандидати за кметове на кметства в общината.
Кметски избори 2015
Още от България
Калина Андролова: Чакаме да видим какво Румен Радев ще каже на Урсула
"Дали, че ще подкрепяме Киев до последна капка кръв или че няма да покрепяме Киев оттук нататък с нищо и никога!", пише тя
Георг Георгиев: Радев поля всички с леден душ - подкрепата за Украйна ще бъде ревизирана
"Тревожно намерение, което ще следим с внимание дали ще бъде потвърдено и в самите предстоящи разговори с партньорите в Брюксел утре"
Йотова: Това е началото. Ще чакаме до средата на юни, за да може цялостната реформа да влезе в действие
"Когато реша да го оглася, ще дойда да го направя в Стара Загора", коментира тя по темата дали ще се впусне в битката за президент на идващите избори