15 Януари, 2026

Цветанов в Стамболийски: Генерал Попов ще отстоява интересите на Пловдив област

Цветанов в Стамболийски: Генерал Попов ще отстоява интересите на Пловдив област

ГЕРБ предлага реални решения за развитието на всяко населено място. Благодарение на доброто управление на правителството на Бойко Борисов и ГЕРБ държавата ни е стабилна, но никога не трябва да забравяме в какво състояние оставиха България тези, които днес отново искат да дойдат на власт. Това каза председателят на Националния предизборен щаб на ГЕРБ и зам.-председател на партията Цветан Цветанов пред жители на Стамболийски. 
Цветанов припомни, че кабинетът „Борисов 2“ е разплатил над 6 млн. лева стари задължения, без това да се усети от хората. „Отчетохме икономически ръст от 3, 6% и постигнахме най-ниските нива на безработица от години. Община Стамболийски получи 800 000 лева целева помощ от държавата, благодарение на постигнатия излишък. Приходните агенции работеха в синхрон. На 26-ти март ни е нужна убедителна победа, за да съставим стабилно правителство и да продължим да подпомагаме всички общини в България“, подчерта Цветан Цветанов. По думите му, кметът на Стамболийски Георги Мараджиев е пример за градоначалник, който е имал добра комуникация с изпълнителната власт по време на управлението на ГЕРБ. 
 Зам.-председателят на ГЕРБ бе категоричен, че в лицето на генерал Константин Попов ГЕРБ-Пловдив област имат достоен водач и истински войн, който винаги ще отстоява интереса на местните хора и на всички български граждани.

cv_stambol1.jpg

Сподели:

Коментари (0)

Министър Стоянов с критика към МВР-ДС: Оставени са маса нерешени проблеми след „възродителния процес“

Министър Стоянов с критика към МВР-ДС: Оставени са маса нерешени проблеми след „възродителния процес“

Това става ясно от строго секретно окръжно писмо на Димитър Стоянов до началниците на централните оперативни поделения от януари 1987 година

Изненада: Президентът връчва 3-ия мандат на АПС

Изненада: Президентът връчва 3-ия мандат на АПС

Румен Радев ще възложи на парламентарната група на „Алианс за права и свободи“ да избере кандидат за министър-председател. Началото е от 10.00 часа на 16 януари.

НС реши: Лихвата по студентските кредити пада от 7% на 3%

НС реши: Лихвата по студентските кредити пада от 7% на 3%

На второ четене законът беше приет с пълно единодушие от 176 гласа "за". Възражение дойде само от ПГ на "Величие".