28 Декември, 2025

Цветанов: Виждаме изключително висок заряд у хората и желание за промяна

Цветанов: Виждаме изключително висок заряд у хората и желание за промяна

Над 55 общински съветници и минимум двама кметове на общини – това е целта, която си поставя ГЕРБ в област Кърджали и тя е реално постижима, защото страхът тук е преодолян. Това заяви председателят на Националния предизборен щаб на ГЕРБ и заместник-председател на партията Цветан Цветанов по време на среща с жителите на Кърджали. Той обясни, че вижда изключително висок заряд у хората и желание за промяна, съобщиха от пресцентъра на партията.

„Победата на ГЕРБ тук не е самоцел, защото тя ще бъде напълно заслужена. ГЕРБ е истинската народна партия в България, тя обединява хората и се превърна в един национален общодостъпен проект, в който хората са равнопоставени – християни, мюсюлмани и българомохамедани. ГЕРБ обединява хора, които генерират идеи и работят с високо темпо. Кандидатът ни за кмет на Кърджали Илия Илиев е обществено разпознаваема фигура и съм убеден, че хората ще го подкрепят“, подчерта Цветанов. 

Зам.-председателят на ГЕРБ посочи още, че структурите на ГЕРБ в Кърджали са натрупали опит. „Тук показахме идентичност, силен и сплотен отбор сме и очакванията към ГЕРБ вече са по-високи“, каза Цветан Цветанов.

Кметски избори 2015

Сподели:

Коментари (0)

 Иво Папазов: Мария Карафизиева – моята съпруга и голяма тракийска певица – ни напусна

Иво Папазов: Мария Карафизиева – моята съпруга и голяма тракийска певица – ни напусна

"Моля ви да уважите тишината и скръбта на семейството ни в този тежък момент. Поклон пред светлата ѝ памет", написа още той

Васил Терзиев: Осигурихме чистотата в 9 района без компромис с обществения интерес

Васил Терзиев: Осигурихме чистотата в 9 района без компромис с обществения интерес

Нашият подход е прагматичен – гледаме ресурс, гледаме риск, гледаме резултат.

Почина съоснователят на "Екогласност" и СДС Деян Кюранов

Почина съоснователят на "Екогласност" и СДС Деян Кюранов

" Борбата му за свобода завинаги ще е в спомените ни“, написаха от Центъра за либерални стратегии