21 Май, 2026

Цветозар Томов за ДАНС: Шокиран съм! Сега могат да ни изпотрепят!

Цветозар Томов за ДАНС: Шокиран съм! Сега могат да ни изпотрепят!

Така коментира социологът Цветозар Томов пред репортер на Faktor.bg избирането на Делян Пеевски за шеф на ДАНС. "Много вони в България, но нищо няма да решат нови избори. Твърде рано е. А и ако ГЕРБ ги спечелят, ще стане още по-зле. Двете политически банди са гуша за гуша, докато страната загива.

Избори в момента не могат да променят ситуацията, защото има ли значение кой кого държи за гушата?", попита още Томов. По думите му, трябва да се бламира вотът. "Не знам дали в този случай президентът може да го спре и да го върне в парламента. Той (Пеевски - б.а.) и като шеф на ДАНС може да ни изпотрепе", категоричен е Томов. 

Сподели:

Коментари (0)

Николай Нанков:  Министър Шишков да излезе от предизборната реторика и да работи

Николай Нанков: Министър Шишков да излезе от предизборната реторика и да работи

"Министър Шишков има уникалния шанс да бъде първият регионален министър от 20 години насам с пълен, непрекъсваем 4-годишен мандат, в рамките на който да реализира всичките си планове, да укрепи всички свлачища, да ремонтира всички пътища и да изпълни всичко, което обещаваше"

Утре започват преговори с "Боташ",  но  властта иска време, за да анализира предложенията ни

Утре започват преговори с "Боташ", но властта иска време, за да анализира предложенията ни

Договорът с "Боташ" е действащ, забеляза зам.-министърът на енергетиката Кирил Темелков.

България щяла да разработи собствено предложение за бъдещето на „Лукойл-Нефтохим“

България щяла да разработи собствено предложение за бъдещето на „Лукойл-Нефтохим“

„По отношение на рафинерията, да, получиха се дерогации, все пак трябва да имаме предвид и институционалните компетентности“, каза министър Петрова.