Кандидатът за евродепутат от ПП ГЕРБ Владимир Уручев присъства днес на празника Предой в смолянското село Кошница. Заедно с Уручев празника на селото почетоха също народният представителд-р Даниела Дариткова, областният координатор на ГЕРБ и кмет на СмолянНиколай Мелемов, заместник-кметът Мариана Цекова, общинският съветник от Милка Манева.
Уручев поздрави жителите на селото, като им пожела здраве и късмет. Той сеобърна към тях с призива да продължат да пазят уникалните си традиции. „Живеем в интересно време, и тежко, и свързано с многонадежди. Всеки има своите мечти. Но аз се радвам, че тук се пазяттрадициите, което е много важно. Аз съм от този регион и съм изключителнощастлив когато виждам, че хората са заедно. А когато сме заедно, щепреживеем всякакви трудности”, каза Уручев.
Пред жителите на Кошница кандидатът за евродепутат от листата на ГЕРБ заяви, че ще продължи да се бори затова България да получи повече средства от Европейския съюз в следващия програмен период, за да може „и в такива отдалечени селища да почувстват солидарността наЕвропа, да почувстват ползите от това, че сме избрали едно семейство”.
Още от България
Бивш офицер от КГБ: Русия удари в България, когато всички гледаха към Естония, Полша и Финландия
"Да се взриви в България единственият завод за боеприпаси, които се използват за старите образци съветска техника — аз слабо вярвам в такива съвпадения", заяви Сергей Жирнов
Рейналдо: Жертвахме абсолютно всичко, за да излезем крайни победители
"АЕК Атина е един много сериозен съперник, както и всички досега. Днес ще се порадваме, а от утре е подготвяме за следващия мач“, заяви той
Големи пожари бушуват край Благоевград и Хасково, захапаха къщи
Осем противопожарни екипа и тежка верижна техника са мобилизирани в борбата с пожар, избухнал край тополовградското село Българска поляна.