18 Май, 2026

Утре погребват Отвертката

Утре погребват Отвертката

В 13 часа в петък ще бъде погребението на убития гард на Братя Галеви Николай Радев - Отверката, съобщи "Струма".

Припомняме, че Радев бе убит при сбиване в кафе "Колата" във вторник късно вечерта.

Траурната церемония ще се състои на гробищния парк в Дупница. Съпругата на убития Милена е пристигнала от Англия, където живее и работи. От Кипър се е прибрала и майката на Радев.

Николай Радев почина от кръвозагуба след смъртоносна прободна рана в черния дроб, заради любовна свада. За убийството му са задържани стоматологът д-р Владимир Карастоянов и двамата му синове - Николай и Иван Карастоянови.

Сподели:

Коментари (0)

Лаура Кьовеши за българския прокурорски възел, разтърсил Европейската прокуратура

Лаура Кьовеши за българския прокурорски възел, разтърсил Европейската прокуратура

"Не бих казала, че митът, че източните държави са по-корумпирани от западните, е истина. А след тези години в Европейската прокуратура, когато виждам какво се случва днес в 24 държави членки, а в началото бяха 22, много пъти съм казвала, че няма чисти държави", заяви европейският главен прокурор

DARA кацна в София след триумфа на „Евровизия 2026“

DARA кацна в София след триумфа на „Евровизия 2026“

Българската изпълнителка е посрещната от фенове и журналисти на Терминал 2 на летище „Васил Левски“

Катастрофа между два тира блокира Прохода на Републиката

Катастрофа между два тира блокира Прохода на Републиката

По пътното платно има разлято гориво. Екипи на полицията пренасочват леките автомобили през прохода Шипка.