Ток няма в селата Драка, Малина, Светлина, Загорци, Суходол, Сърнево, Орлинци и Зорница, съобщава "Флагман".
Аварии има и в Поморие, както и в комплексите "Елените" в Свети Влас и "Империал" в Обзор. Ток няма и в Созопол и Черноморец, в селата Баня, Банево, Атия и Равадиново. Екипи на електроразпределителното дружество работят по отстраняването на аварията, но не може да се даде точен час за възстановяването й.
Отново заради проблеми с електрозахранването днес ще е неучебен ден за децата в бургаското село Маринка. Поради липса на ток, не могат да работят помпите на парното в учебните заведения и температурата в помещенията не е подходяща за провеждане на занятие. Това съобщи кметът Димитър Николов, цитиран от радио "Фокус".
Кметът каза още, че всички пътища на територията на община Бургас са проходими при зимни условия. Пътните артерии, по които се движи градският транспорт, са почистени. Автобусите към момента се движат по разписание.
Още от България
8 дни всички абонати на ТЕЦ „София“ няма да имат топла вода
От там добавят, че дейностите са част от програмата за профилактика на основните съоръжения и са насочени към поддържане и повишаване на сигурността и ефективността на топлоснабдяването.
БНБ пуска сребърна монета „Преображенски манастир“
Цената на монетата при пускане в обращение е 132 евро (258.17 лева). Тиражът ѝ е 5 хиляди броя и ще може да бъде закупена от 3 август, понеделник.
Кой да обясни на другаря Зарков, че в България фашизмът идва след 9-ти септември 1944, няма и капитализъм, а олигархизъм
Лидерът на БСП подскачаше на Бузлуджа в подкрепа на Илияна Йотова, но нейния патрон Радев закопа столетницата под бариера