В отделението, където беше пребито бебето Никол, липсва контрол. Това е мнението на Зам.-министърът на здравеопазването Ваньо Шарков за случая с пребитото 4-дневно бебе, заявено в ефира на Нова телевизия. Той беше категоричен, че не познава директора на болницата, нито пък как е воден нейният мениджмънт.
Другият събеседник в студиото - проф. Милан Миланов определи гледането на записа като садомазохистко. „Това беше безумие. Все едно да ти покажат как ИДИЛ режат главата на невинен човек. В случая става дума за криминално престъпление. Ние сме лекари и хората, които дават квалификации на нашата професия, имат друго образование", заяви той. Той посочи, че за пръв път се затруднява да коментира подобен казус, тъй като в случая става въпрос за насилие, причинено от човек, който цял живот е работил с деца.
Още от България
България дебне слънчевото затъмнение с изтребител МиГ-21
Именно пълната фаза беше най-впечатляващата част от явлението. Когато Луната напълно закри Слънчевия диск, около него се разкри слънчевата корона – структура, която при нормални условия не може да бъде наблюдавана по този начин
Удължен е лицензът за продължаване на дейността на „Лукойл“ в България
Удължаването до 29 октомври тази година е по желание на българската страна с цел синхронизиране на сроковете с лиценза от американската страна.
Ивайло Мирчев: Модерният фашизъм е режимът на Путин! Текстописецът на Радев е българска симбиоза между Дугин и Распутин
"Комунистическите паметници се борят с фашизма толкова, колкото иконите на МВР с катастрофите по пътищата", заяви той