18 Април, 2026

Васал на ГЕРБ прави политика с лекарствата за народа

Васал на ГЕРБ прави политика с лекарствата за народа

За пореден път той обясни, че хора като него и неговите приятели, неизвестно кои, трябвало да влязат в политиката, защото всички досега крадели и били маскари. 

Естествено е да изберат нас, а не партиите на Кунева, Сидеров, Капка, БСП и т.н., посочи бизнесменът.

Марешки обясни, че досега народът е плащал високи цени за лекарства, защото те са били изкуствено завишени, с цел да обогатяват определени лица и група от хора. Сред заинтересованите фармацевтичният бос посочи шефа на Софарма Огнян Донев, Дечо Дечев и други, които в продължение на години кадрували политиката с лекарства.

Той обеща геройски на избирателите, че като влезе в парламента, цените на илачите рязко ще поевтинеят, а някои групи лекарства даже ще бъдат дотирани от държавата. 

Марешки обаче отказа да говори за скандалите около неговата милионерска вила, издигната на самия бряг край Варна. Според него всичко било законно, въпреки че проверките на строителния надзор и лично на министър Павлова показаха обратното. 

 

Сподели:

Коментари (0)

Камион се преобърна, изсипвайки тонове картофи на магистрала "Тракия"

Камион се преобърна, изсипвайки тонове картофи на магистрала "Тракия"

Заради високата скорост, машината буквално е помляла мантинелите от двете страни на пътя и се е завъртяла в посока, обратна на движението

От ЦИК отговориха за дефектните бюлетини и за смяната на членове на СИК-ове

От ЦИК отговориха за дефектните бюлетини и за смяната на членове на СИК-ове

"След като е спазен закона, няма как да противодействаме. Молим да се преустановят смените на членове на СИК-ове."

За първи път: Постигната е проверка на 100% от инсталираните машини

За първи път: Постигната е проверка на 100% от инсталираните машини

Проверката беше осъществена с помощта на 100 държавни служители, които съдействаха на Централната избирателна комисия и екипа на Сиела Норма