17 Май, 2026

Васил Иванов започва в Канал 3

Васил Иванов започва в Канал 3

Интересно местенце си е намерил...

Журналистът Васил Иванов вече е част от екипа на Канал 3, информират от телевизията. Интересно местенце си е намерил...

Разследващият журналист, който има стотици горещи репортажи и предавания в дългата си практика, ще продължи да задава неудобни въпроси, да преследва самозабравили се управници, чиновници и бизнесмени, които нарушават закона, злоупотребяват с власт и забогатяват на гърба на обикновения човек, твърдят от медията, която не е известна точно с това.

  „Канал 3 покани Васил Иванов в екипа си, защото той е един от най-силните разследващи журналисти в България. Тук той ще има пълната свобода да работи. Да разкрива злоупотреби и да се опитва да промени съдбата на хората, които страдат от тях. Подаваме ръка на Васил в момент, в който много други медии се уплашиха да го направят. За кадърните журналисти, за тези, които търсят истината, не трябва да има прегради да работят“, заяви управителят на Канал 3 Ива Стоянова.   „Благодаря на Канал 3 и Ива Стоянова за това, че ми подадоха ръка и не се изплашиха. Много други големи медии, наричащи себе си независими, само в рамките на ден, се отказаха, въпреки че сами ме потърсиха с предложения за работа. От разговорите ми с Ива Стоянова се убедих, че Канал 3 е мястото, където ще мога да върша най-добре това, което умея – да показвам без притеснение корумпирани управници и всякакви други крадци, които богатеят на гърба на народа. Схемите и далаверите им, ще виждате често по Канал 3“, каза Васил Иванов.   Той има 14 години стаж в Нова телевизия, която напусна през април. Преди това е работил 10 години в радио Експрес.

Сподели:

Коментари (0)

Бургас поиска да е домакин на "Евровизия 2027"

Бургас поиска да е домакин на "Евровизия 2027"

Кметът на Бургас побърза за заяви домакинство за "Евровизия", след като стана ясно, че България ще приеме конкурса през 2027 г.

Клисурски: Кабинетът да не плаши с апокалипсиси, а запретне ръкави за добър бюджет

Клисурски: Кабинетът да не плаши с апокалипсиси, а запретне ръкави за добър бюджет

Тук се смесват две неща - инфлацията заради войната в Иран и повишените цени на горивата, но от друга страна ПБ умело смесват това с високите цени и въвеждането на еврото, коментира бившият служебен финансов министър

Радев се въодушеви от победата на Дара: Талантът проби предубежденията

Радев се въодушеви от победата на Дара: Талантът проби предубежденията

"Поздравления за БНТ и целия екип, допринесъл за победата! България очаква Европа и света на Евровизия 2027!", написа премиерът във Фейсбук