29 Юни, 2026

Велчев: Оставката на ГЕРБ преди година си струваше цената

Велчев: Оставката на ГЕРБ преди година си струваше цената

Това обяви по БНТ Красимир Велчев от ГЕРБ. Според него  необясним е стремежът на политиците да разделят обществото и да го противопоставят, а в мисленето на хората от лявото пространство няма промяна.

Общото между Украйна и България е, че и на двете места управляват комунисти. Те не дават властта без кръв. И в България комунистите казват, че властта са я взели с кръв и с кръв ще я дадат. Опасното тук е, че се заиграва етническата карта и ние предупредихме, че който размахва етническото и религиозното напрежение, трябва е готов да плати висока цена. Тези, които спекулират с тази тема целят единствено да си гарантират сплотяване на електората, заяви Велчев.

Той е категоричен, че едва ли някой вярва в парламента  на призивите на Волен Сидеров, атакистът просто си вдига цената предизборно. Наслушахме се на неговите лъжи и задкулисия, допълни Велчев.

Сподели:
Националпопулизъм - това ли е стратегията на премиера Радев за страната и региона?

Националпопулизъм - това ли е стратегията на премиера Радев за страната и региона?

Отговорът произтича от двусмислените отношения с ЕС и Русия, как гледа на войната в Украйна, справянето със слабия бюджет и липсата на антикорупционни мерки

Любомир Николов: МВР издирва Петьо Еврото поне на три локации

Любомир Николов: МВР издирва Петьо Еврото поне на три локации

Във връзка със Стоян Мавродиев и. д. главен секретар на МВР посочи, че вероятно в края на месеца ще се гледа делото му за екстрадиция, което ще позволи или няма да позволи връщането му в България

Злите езици или грозната истина? Бивш премиер държал бизнеса с мантинелите в България?

Злите езици или грозната истина? Бивш премиер държал бизнеса с мантинелите в България?

Вътрешният министър Иван Демерджиев разкри в ефира на БНТ, че се проверяват две фирми, свързани с доставянето на мантинели, за които имат сериозни съмнения, че зад тях стои една и съща фигура

Коментари (0)