5 Декември, 2025

Вени Марковски: Хаирлия да е, днес Цветанов без имунитет, а утре и Бойко

Вени Марковски: Хаирлия да е, днес Цветанов без имунитет, а утре и Бойко

Ето какво писа един от най-големите критици на Цветанов Вени Марковски, който е автор и на прякара му Цвинокио:

„Хайде, на хаирлия да е! 

Днес - Цветанов, утре - Борисов. 

Вдругиден - обвинение, после съд и присъди за всички, които се подиграваха... не, които насилваха и злоупотребяваха със съдебната система! 

Не искам нищо повече от справедливост за онези, които се отнасяха най-безцеремонно с обществото, държавата и обикновените граждани. 

Разбира се, и аз съм човек, и аз искам нещо: много искам новият министър на вътрешните работи да НЕ излезе на трибуната в Парламента, за да чете СРС-та от разговорите на Цветанов и Борисов. 

Възстановяването на държавата започват от спазването на правилата тъкмо от хората, които сме избрали, за да ги защитават, а не както беше в случая с Цецерон - да ги погазват. 

Ще кажете: "Ама как може, той нали е виновен?!" И ще ви отвърна: 

- Не, Цветанов е невинен до доказване на противното - също както невинни бяха всички, набедени от него за престъпници. Разликата между идиотите, които ни управляваха, и нас - нормалните граждани, е ясна: ние не можем да газим законите, за да се разправяме с политическите опоненти. Надявам се новите управляващи спешно да премахнат безконтролното следене по телефона и в Интернет, а спестените сто милиона лева да прехвърлят за социални нужди. Няма да има по-голямо наказание за преждеуправляващите (мръсна дума), за които СРС-тата бяха жизнено необходими - като слънцето и въздуха за всяко живо същество, от това да видят как тъкмо тези пари се използват за нещо наистина полезно.

Сподели:

Коментари (0)

Кметът на Враца: Протестът на "умните" и "грамотните" вАзрожденци разплака децата ми

Кметът на Враца: Протестът на "умните" и "грамотните" вАзрожденци разплака децата ми

Калин Каменов обеща да подаде сигнал в прокуратурата и да заведе дело за издевателствата над семейството му

ГЕРБ: Входираме в парламента искане за закриване на комисията "Сорос"

ГЕРБ: Входираме в парламента искане за закриване на комисията "Сорос"

"Ако има вот на недоверие, ще има един ден за дебати, после за гласуване, така процедурата по бюджета ще бъде отпратена чак към Коледа и Нова година", заяви лидерът на партията Бойко Борисов

Бойко Борисов: Имаше платена провокация пред дома ми, но в живота всичко се връща

Бойко Борисов: Имаше платена провокация пред дома ми, но в живота всичко се връща

Лидерът на ГЕРБ предупреди, че ще дойде време, когато ще тръгнат други и по техните къщи