7 Декември, 2025

Вежди Рашидов: Българите сте виновни за да прави Доган каквото си иска

Вежди Рашидов: Българите сте виновни за да прави Доган каквото си иска

Той обясни, че нарочно е следял реакциите на Марков и вече е убеден, че този човек е зависим от ДПС.

Вероятно поради зависимости и Красимир Стефанов напусна парламентарната ни група и отива при Бареков. Това обаче не е разпад на ГЕРБ, посочи скулпторът.

Рашидов изрази възмущение, че преди изборите държавата се е превърнала в отвратителна ченгеджийница.

Сега следят телефона на Касим Дал, той е опасен за ДПС и искат информация, с която да го контролират. За да може Доган да прави каквото си иска, сте виновни вие българите. Дадохте му му огромни права и това е защото тази страна е пълна с ибрикчии. Не вярвам, че ни заплашва етнически конфликт, това напрежение е измислено. Българските турци са хубави хора, но четете досието на Доган, за да разберете как е предавал етноса си и как е бил маша на ДС през цялото време.

Сподели:

Коментари (0)

Делян Добрев: В новия бюджет е отразено всичко, което иска протестът

Делян Добрев: В новия бюджет е отразено всичко, което иска протестът

Той подчерта, че за новия бюджет е постигнат изненадващ синхрон между работодатели и синдикати: „Всички промени са подкрепени както от работодателите, така и от синдикатите. Няма никой в тази държава, който е на институционално ниво и да е против този бюджет.“ 

Киселова: Никога улицата не може да замени парламентарната трибуна

Киселова: Никога улицата не може да замени парламентарната трибуна

„Напрежението през последната година не е спадало, но моето усилие беше тези процеси да протичат в рамките на НС“

Влекачи са в готовност да изтеглят танкера от сенчестия флот на Русия, блокиран в наши води

Влекачи са в готовност да изтеглят танкера от сенчестия флот на Русия, блокиран в наши води

"Подготвени са два влекача, които са готови да отидат и да го изтеглят на вече съвсем безопасно място. И разбира се, да се види какво превозва този кораб."