24 Юни, 2026

Викове "Оставка" и провал на заседанието на НС

Викове "Оставка" и провал на заседанието на НС

Министрите от кабинета и премиерът Пламен Орешарски бяха посрещнати с викове „Оставка”. В пленарна зала са всички депутати от ГЕРБ. Присъстват и по няколко представители от ДПС, БСП и "Атака". Депутатите обаче не събраха кворум и заради това председателят на НС Михаил Миков даде 20 минутна почивка.

Виковете продължиха и когато Миков обяви, че следващото редовно заседание на парламента ще бъде в сряда от 9:00 часа, поради липсата на кворум днес.

Припомняме ви, че днес бе свикано извънредно събрание на парламента заради внесения вот на недоверие на тема „Енергетика“ от ПП ГЕРБ.

Сподели:
Министър Абровски разкри, че фалшивото масло е засечено още през 2025, но ни куца контролът

Министър Абровски разкри, че фалшивото масло е засечено още през 2025, но ни куца контролът

Той подчерта, че основната задача на Министерството на земеделието и на Агенцията по храните остава гарантирането на безопасността на храните и възстановяването на доверието на потребителите чрез по-строг контрол и по-чести проверки

Жълт код за обилни валежи в по-голямата част от страната, температурите остават високи

Жълт код за обилни валежи в по-голямата част от страната, температурите остават високи

По Черноморието остава слънчево и топло, в планините - се очаква купесто-дъждовна облачност, с краткотрайни валежи и гръмотевични бури

Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно в Горна Оряховица, пътувал е за Румъния

Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно в Горна Оряховица, пътувал е за Румъния

Изпълнявал е полет от Египет до Крайова

Коментари (0)