24 Юни, 2026

Военнотранспортен самолет излетя за Горна Оряховица

Военнотранспортен самолет излетя за Горна Оряховица

Военнотранспортен самолет "Спартан" на ВВС излетя днес в 12.23 ч. по маршрут София - Горна Оряховица, с медицински екип реаниматори от ВМА на борда, съобщиха от Министерството на отбраната. 

Екипът се ръководи от заместник-началника на Клиниката по анестезиология и реанимация подп. доц. д-р Николай Младенов. 

Медиците ще окажат помощ на ранените днес в Лясковец полицаи. Полетът е по разпореждане на началника на отбраната ген. Симеон Симеонов.

Сподели:
Румен Радев: Самолетите на САЩ напускат летището в София

Румен Радев: Самолетите на САЩ напускат летището в София

На 29 май кабинетът прие решение за удължаване до 30 юни 2026 г. на срока на пребиваване на самолетите в България

МВР награди с плакет простреляния в САЩ български полицай

МВР награди с плакет простреляния в САЩ български полицай

Кристиян Иванов от полицията на Атлантик сити бе тежко прострелян на 3 юни по време на полицейска операция на North Florida Ave

Делян Добрев напуска политиката: "Време е ново поколение да поеме щафетата"

Делян Добрев напуска политиката: "Време е ново поколение да поеме щафетата"

Добрев е депутат от ГЕРБ 17 години с малки прекъсвания и е един от близките хора на Бойко Борисов, който го подкрепя за решението

Коментари (0)