16 Февруари, 2025

Волен пращал провокатори на протеста да викат срещу БСП и ДПС

Волен пращал провокатори на протеста да викат срещу БСП и ДПС

 

В деня на първата акция за пиене на кафе пред НС, когато стана и спречкването на гражданите с зам.-шефа на парламента Мая Манолова на видеорепортажа ясно се вижда сред групата от гневни младежи лицето на човек, който е сред активистите на протести и скандира срещу БСП, ДПС и Атака, като активно участва и в окупацията на парламента. На кадри, записани следващия ден, се вижда как същият този мъж триумфално върви след Волен Сидеров и заедно с групата около лидера на Атака е допуснат от полицаите да влязат в НС.  Така става ясно, че мъжът е атакист от обкръжението на лидера, но предния ден е изпълнявал на протеста тайна мисия и е създавал напрежение сред демонстрантите като провокатор.

При показване на снимката на провокатора Седеров изпадна в истински гняв, започна да обижда журналистите и отрече да познава младежът. 

Изпълнявате долнопробни и мръсни поръчки, няма да се развиете като журналисти . работите за ГЕРБ, получавате от тях хонорари, нападна журналистката, която му показа компрометиращите кадри.

Сидеров отказа да каже и колко му е струвал протеста пред централата на партията в негова защита. Така обаче лидерът попадна в нов капан и бе уличен отново в задкулисие и непочтеност към гражданите, оказвайки се, че изпраща хора от личното си обкръжение като провокатори на протестите, които трябва да нагнетяват напрежение и да компрометират почтените граждани.

Сподели:
В Североизточна България ще завали сняг, през  деня ще завали в много райони

В Североизточна България ще завали сняг, през деня ще завали в много райони

 В Южна България валежите ще са от дъжд

Слави Трифонов и Кирил Петков със свиреп Фейсбук дуел, Дългия плаши с Наказателния кодекс

Слави Трифонов и Кирил Петков със свиреп Фейсбук дуел, Дългия плаши с Наказателния кодекс

Битката а във връзка с изявите на съпредседателя на „Продължаваме промяната“ на Мюнхенската конференция за сигурност

Росен Желязков: Ще има законодателни промени с цел скъсяване веригата на доставки

Росен Желязков: Ще има законодателни промени с цел скъсяване веригата на доставки

Във взаимодействие с Комисията за защита на конкуренцията ще бъдат установени нелоялните търговски практики