17 Февруари, 2025

Волен превъртя, обяви Райков за "туркофил и предател"

Волен превъртя, обяви Райков за "туркофил и предател"

Днес Волен Сидеров направи опит да нахлуе в сградата на МС, за да влезе на заседание на правителството. Заедно с него пред сградата на “Дондуков” 1 бяха дошли и дежурните му клакьори, повечето от които не знаеха какво точно искат и какво точно трябва да се случи. 

Агресивният опит на Сидеров да влезе в заседателната зала бе спрян от охраната и сътрудници от кабинета на Марин Райков. 

Защо не ме пускате при този национален предател? Кажете му, че е туркофил, крещеше атакистът. Опитвайки се да проникне в сградата, Сидеров счупи дръжка на брава и скъса вратовръзка на сащисан правителствен чиновник. 

По-късно Марин Райков обясни, че е изненадан от действията на националиста, защото на три пъти досега го е канил на срещи и разговори, а той демонстративно е отказвал. 

Политически наблюдатели обаче съзират, че зад арогантното поведение на Волен Сидеров и безпардонните му действия стоят интереси на финансова институция, която предстои да бъде засегната от решения на служебния кабинет. За услугата Сидеров получавал медиен комфорт. В същото време изявите на Волен Сидеров отвращават все повече българските националисти и патриоти.

Сподели:
Летище София вече носи името "Васил Левски"

Летище София вече носи името "Васил Левски"

Президентът Радев издаде указ за това, с днешна дата

БЗНС: Свободата, демокрацията и независимостта не са за продан

БЗНС: Свободата, демокрацията и независимостта не са за продан

"В тази нова реалност, в която идеологиите се сменят, а геополитическият баланс се размества, ние трябва да защитим фундаменталните ценности, които ни определят."

Пеевски: МВР и Прокуратурата да защитят държавността от шайката на Костадинов

Пеевски: МВР и Прокуратурата да защитят държавността от шайката на Костадинов

"Държавата, в лицето на своите институции трябва да се противопостави на тези фашизоидни анархисти"