8 Юли, 2026

Война на криминални типове постави Козлодуй в стрес

Война на криминални типове постави Козлодуй в стрес

 

Посред бял ден въоръжена с колове и ножове група роми, пратена от скандалния цигански тартор Иван Иванов-Мочи, напада и пребива на паркинга пред училище "Св. св. Кирил и Методий" Цветелин Ценов-Квиц, пише 24 часа.

На мястото пристигнали всички налични патрули на полицията и линейка, която откарала окървавения и неадекватен Квиц в спешния център. Има и задържани, но все още не е ясен техният брой. Болничното заведение пък веднага било окупирано от хората на Цветелин Ценов.

От съседните на Козлодуй общини били пратени допълнителни полицейски сили. Част от тях заели позиции в циганската махала, за да предотвратят евентуално контранападение от хората на Квиц.

Според запознати причината за целия екшън е стара вражда между Квиц и хората на Мочи, които пасели стадата си в наети от Цветелин Ценов земеделски земи. Квиц и хората му многократно пребивали козлодуйски цигани, дръзнали да нарушават наложената от него забрана. Няколко стада били отровени с препарати и това предизвикало гнева на Мочи, който решил да даде урок на стария си враг.

 

 

 

 

Сподели:
Сигнал за взривно устройство опразни Областната адмистрация в Стара Загора

Сигнал за взривно устройство опразни Областната адмистрация в Стара Загора

На място са пристигнали полицаи от ОДМВР-Стара Загора и екип на пожарна безопасност

Митрофанова: България следва безусловно линията на НАТО и ЕС, а отношенията с Москва са в най-ниската си точка

Митрофанова: България следва безусловно линията на НАТО и ЕС, а отношенията с Москва са в най-ниската си точка

Руският посланик в София критикува българската външна политика, твърди, че оръжия, произведени у нас, достигат до Украйна, и определя охлаждането на двустранните отношения като резултат от евроатлантическата политика на страната

Божанов: Гледаме нов епизод на “Колеги, прибирайте се”, с процедурни хватки на кабинета не се разбива корупция

Божанов: Гледаме нов епизод на “Колеги, прибирайте се”, с процедурни хватки на кабинета не се разбива корупция

Преди година е осуетена проверка на ДАНС в складове за лекарства по сериозни съмнения за схема за източване на значителни средства, включително от Здравната каса, днес поискахме изслушване по темата и управляващите го отхвърлиха, каза съпредседателят на “Да, България”

Коментари (0)