19 Декември, 2025

Времето на 3 август: Облачността ще е променлива, почти без валежи

Времето на 3 август: Облачността ще е променлива, почти без валежи

По-значителна купесто-дъждовна облачност ще се развива над Централна и Източна България и там на много места ще има краткотрайни валежи и гръмотевици. Възможни са и градушки.

Повече ще са валежите през деня. Над западните райони облачността ще е променлива, почти без валежи. Ще духа слаб до умерен северозападен, в Източна България - северен вятър. Температурите в цялата страна ще се понижат и максималните ще са между 27 и 32 градуса, в София 28 градуса.

Атмосферното налягане ще се повиши.

Над планините ще се развива купесто-дъждовна облачност. Ще има краткотрайни валежи с гръмотевици. Вятърът ще е слаб до умерен от север-северозапад. Максималната температура но височина 1200 метра ще е 22 градуса, на 2000 метра - около 16 градуса.

Над Черноморието ще се развива купесто-дъждовна облачност, ще превали и прегърми. Вятърът ще е от северната четвърт до умерен. Максимални температури на въздуха 28-31 градуса. Температурата на морската вода е 27-28 градуса. Вълнението на морето ще бъде около 2 бала.

Сподели:

Коментари (0)

Андрей Чорбанов напуска групата на "Има такъв народ"

Андрей Чорбанов напуска групата на "Има такъв народ"

Заявлението му вече е внесено в деловодството на Народното събрание.

От „Възраждане“ отново внасят искане до КС по отхвърленото предложение за референдум за еврото

От „Възраждане“ отново внасят искане до КС по отхвърленото предложение за референдум за еврото

Въпросът на Румен Радев гласеше: „Съгласни ли сте България да приеме единната европейска валута – евро, през 2026 година?“ 

Ивелин Михайлов: Този парламент е абсолютно нелегитимен от самото му начало

Ивелин Михайлов: Този парламент е абсолютно нелегитимен от самото му начало

Според него видеонаблюдението по време на изборите трябва да има значение и трябва да се търси отговорност на тези, които манипулират вота.