Панов се е консултирал с друг човек, извън съдебната власт, преди да покаже смс-а. Аз го препратих, но няма да разкрия самоличността му, защото може да го рекетират. Това заяви Яне Янев в ефира на БТВ. „Има много съмнителни неща и те а прикрити под желанието на определени хора в съдебната система и тяхното говорене, което е изключително интензивно, да слагат своите пионки, така че да овладеят софийският съдилища.
Това са тези, които успяват да се представят с одежди на реформатори, задкулисно. Ще разкрия много интересни неща през следващите дни“, категоричен е политикът. „Хора като Калпакчиев мислят, че са върха на айсберга. Проблемът на съдебната система е много тежък. Това, че Борисов отиде във ВСС му прави чест. Борисов ходи да прави ремонти на съдилищата. В съдебната система има мафия с бели якички, която е превърнала системата в правокупуване, а не правораздаване“ завърши Янев.
Още от България
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно в Горна Оряховица, пътувал е за Румъния
Изпълнявал е полет от Египет до Крайова
Кметът на Тетевен поздрави инж. Емил Максимов по случай 30-годишния юбилей на компания „КАМАКС“
Г-н Максимов благодари за уважението и подаръците, като сподели за успехите, трудностите и предизвикателствата в своята работа през годините
Обвиниха 31-годишния Румен за убийството на Къци, хвърлен от Лъвов мост
Румен е подведен под отговорност по основния член от Наказателния кодекс, който предвижда от 10 до 20 години затвор. С напредването на разследването обаче обвинението му може да бъде променено.