Бившият украински президент Виктор Янукович и приближените му са в България. Това обяви Олег Митвол, лидер на руската извънпарламентарна формация “Алианс на зелените - Народна партия”, цитиран от радио “Руска служба за новини”.
Митвол допълни, че по време на почивката си в български курорт е видял хора от близкото обкръжение на Янукович.
Според него те вероятно са поискали разрешително за пребиваване в България и скоро може би ще станат български граждани.
“До мен подобна информация не е достигала.” Това заяви за “24 часа” вицепрезидентът Маргарита Попова, която е председател на Съвета по гражданство.
Още от България
Издирват две непълнолетни момичета от монтанско село, изчезнали преди 2 дена
По съобщение на близките, за последно едната от сестрите е била облечена с шарена риза, а другата е носела изцяло черни дрехи
Стоян Стоянов стана директор на ОДМВР – Плевен
„Гражданите на Плевен заслужават да се чувстват спокойни. Трябва да сме рамо до рамо в борбата с престъпността“, заяви прокурор Радоев
Кирил Петков: : Арогантността на Иво Христов е просто евтин PR фокус
Новосибирск победи Париж в главата на вицепремиера Иво Христов, за да скрие гафовете на кабинета на "Прогресивна България"