17 Август, 2026

Юда от Атака пуснал компроматите за Сидеров

Юда от Атака пуснал компроматите за Сидеров

Той дебело подчерта, че от много години партията на Сидеров няма нищо общо със собствена платформа и идеология, още по-малко пък с патриотичната идея. Тя е превърната просто в едно търговско дружество, което през последните четири години беше една платена патерица на ГЕРБ. 

След Нова година покупките ще продължават, каза Симеонов и обясни. Ами вижте само билбордовете на новата му телевизия “Алфа” и поддръжката й струват на Сидеров 400 000  лева. Освен това той плаща за поддръжка на клубове и платени организатори още  150 000 лева, а месечната издръжка на Атака е едва 250 000 лева. Това е информация, която е интересна за НАП и за Сметната палата – нека те да проверяват, посочи още Симеонов. 

 

Сподели:
Нощно миене затваря столичния тунел „Люлин“ на 17 и 18 август рано сутринта

Нощно миене затваря столичния тунел „Люлин“ на 17 и 18 август рано сутринта

В рамките на предстоящите дейности с автоцистерна с маркуч ще бъдат измити на 17 и 18 август от 00:30 ч. до 04:30 ч. – бул. „Царица Йоанна“ в участъка от бул. „Д-р Петър Дертлиев“ до бул. „Вардар“ (транспортен тунел „Люлин“), съобщават от Столична община

Почина създателката на Нов симфоничен оркестър Юлия Христова

Почина създателката на Нов симфоничен оркестър Юлия Христова

Оркестърът е създаден през 1991 г. на основата на откритата от нея година по-рано концертна къща. Платформата утвърждава новаторска система за работа с млади таланти.

Кражби на плажа: Варненската полиция съветва какво да не правят туристите

Кражби на плажа: Варненската полиция съветва какво да не правят туристите

"Хората, като посещават плажовете, оставят ценности в автомобилите си, парични средства, мобилни телефони, таблети."

Коментари (0)