Пловдивската окръжна прокуратура не разреши кремация на застреляния ММА боец Димитър Стоянов, известен като Митьо-Лудия.
За това настояваше съпругата му - топманекенката Роси Черногорова, съобщи "24 часа".
Отказа си обвинителите са мотивирали с това, че ако се извърши кремация, няма да е възможна ексхумация, ако се наложат по-нататъшни изследвания.
По тази причина мойсторът по бойни изкуства ще бъде положен утре в гроб след опело, което ще започне в 11 ч. в църквата „Св. Архангел Михаил" на Драгановите гробища в Пловдив.
Още от България
Затвориха аквапарк във Варна, злосторници са повредили умишлено съоръженията
"За нас най-важна е безопасността на всеки посетител, затова аквапаркът във Варна временно няма да работи, докато не отстраним всички щети"
МВнР, във връзка със задимяването от сръбските пожари: България предложи помощ на Сърбия
Посолството ни в Белград е връчило вербална нота с искане за информация относно огнището на пожара, намиращ се в трансграничен район
Нинова: Прогресистите намаляват минималната заплата, запазват тези в бордовете – огромен скандал!
"Това е най- антисоциалното и най-антихуманно, некадърно и алчно правителство"