28 Юли, 2026

Закопчаха немски туристи след лют скандал на Златните

Закопчаха немски туристи след лют скандал на Златните

Немски туристи отнесоха арест и глоби заради скандал в курорта "Златни пясъци", съобщиха от полицията във Варна. Тримата германци си позволили грубо нарушение на обществения ред на една от алеите в комплекса.

Скандалджиите не се посвенили да крещят на минувачите. Случката придобила по-сериозен вид и след отправените обиди и заплахи към граждани и полицейски служители. Стигнало се е и до размяна на удари между туристи.

Тримата германци, които са на възраст между 33 и 36 г., са задържани в ареста. Материалите по случая са докладвани на дежурен прокурор от Варненската районна прокуратура. Съставени са 3 акта по Указа за борба с дребното хулиганство, след което в съдебно заседание на туристите са наложени тлъсти глоби. 

Сподели:
Ангел Найденов за "Безмер": Настава една политическа истерия, когато изпълняваме договорите си

Ангел Найденов за "Безмер": Настава една политическа истерия, когато изпълняваме договорите си

"Нотата на Иран от днес не е изключение и не е само до България", разкри той.

Татяна Буруджиева: Вицепрезидентът на Йотова  би трябвало да е от “Прогресивна България”

Татяна Буруджиева: Вицепрезидентът на Йотова би трябвало да е от “Прогресивна България”

"Тя като че ли повтаря стратегията и тактиката на Румен Радев: казва на всички нещо, което е важно и ключово за тях", посочи политологът.

Шофьорът на автобус, катастрофирал на „Цариградско шосе“, има 4 фиша за превишена скорост

Шофьорът на автобус, катастрофирал на „Цариградско шосе“, има 4 фиша за превишена скорост

Автобусът по линия №204 е преминал през останалите ленти за движение, скъсал е мантинелата и е навлязъл в платното за насрещно движение, където удря друга мантинела. В спешното отделение на болница "Пирогов" са откарани двама пострадали.

Коментари (0)