29 Юли, 2026

Заради Орешарски НСО гони ранобудните от наградата „Студент на годината”

Заради Орешарски НСО гони ранобудните от наградата „Студент на годината”

Според тях влизането в залата ставало по списък, а пред входа имало пропусквателeн пункт от гардове на НСО и Охранителна полиция, които филтрирали за провокации около премиера Орешарски, който бил гост на церемонията.

Ето как ранобудните описват скандалното награждаване:

„Мероприятието се организира от Националното ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО на студентските съвети (НПСС), финансирано с процент от таксата на всеки студент. На него присъстваха няколко министри и един Пацо. Но не и "обикновени" студенти.

"Обикновените студенти" бяха помолени от пропусквателния пункт (чиято функция незнайно защо бяха поели НСО и "Охранителна полиция") да застанат на 2-3 метра встрани от входа, явно за да не заразят с проказата си чистите управляващи и помазаните "необикновени".

След взаимната размяна на ласкателства, поредната среща на държавната върхушка с "представителите" на студентите, затвърждаващо в управляващите чувството за безрезервна подкрепа от страна на студентската общност и след скромния коктейл, вечерта за всички е завършила в блажено задоволство.

През това време, двама Ранобудни бяха задържани за нестандартно изразяване на мнението си към вече любимата институция МВР.”

Сподели:
Заиграването с МиГ-29 е диверсия срещу националната сигурност и срещу модернизацията на българските ВВС!

Заиграването с МиГ-29 е диверсия срещу националната сигурност и срещу модернизацията на българските ВВС!

България няма моралното право да „краде“ бойни способности от воюваща Украйна, а българските пилоти днес заслужават модерна западна техника, интензивни полети и командири, които гледат напред и нагоре, а не към ръждясалите военни складове на разкапващата се съветска империя.

Радев с критика към прокуратура, надява се МВР и службите да разплетат политическата корупция

Радев с критика към прокуратура, надява се МВР и службите да разплетат политическата корупция

Премиерът коментира и предстоящия избор на нов Висш съдебен съвет, който според него трябва да покаже дали съдебната власт е готова да се освободи от зависимостите на миналото

Управляващите посочиха дати за президентския вот и избор на парламентарната квота във ВСС

Управляващите посочиха дати за президентския вот и избор на парламентарната квота във ВСС

Съгласно Конституцията на България, изборите за държавен глава се насрочват от Народното събрание в срок от три до два месеца преди изтичането на пълномощията на действащия президент на 22 януари 2027 г.

Коментари (0)