Тежко въоръжени жандармеристи нахълтаха в хитовата пернишка дискотека "Скрийм" снощи, която се намира в топ център на града, съобщи struma.com. Внезапно около 1.30 часа в нощното заведение влезли над 20 въоръжени жандармеристи, които спрели музиката и започнали проверка на личните документи на клиентите на заведението.
След около половин часов "тараш" в клуба жандармеристите си тръгнали.
Целият Перник днес е блокиран. Масови проверки на автомобили, пешеходци и заведения тресат града от няколко дни. Търсят обирджиите на банкомата в Сапарева баня. Припомняме, че трима от тях изоставиха джипа си край пернишкото село Бонсек и успяха да избягат от мястото.
Издирват Кирил Йорданов, Тодор Боганов и Кирил Микев, хора на пернишкия кримибос В. Кирилов - Пуйката, които са извършителите на серия от обири на банкомати на територията на Югозападна България. В ареста е само единия от бандата 34-годишен Г. Динев.


Коментари (0)