7 Юли, 2026

Златко Баретата приведен в кома

Златко Баретата приведен в кома

Състоянието на пациента потвърдиха и от „Пирогов“. Оттам поясниха, че заради тежкото си шоково състояние Баретата е на апаратно дишане и с медикаменти е приведен в кома.

При подобни тежки състояния седмият и четиринадесетият ден са критични, а днес е седмият,

припомни Тодорова. В момента няма как да се правят никакви хирургически интервенции, докато температурата му не спадне.

Адвокатката коментира още, че полицията не знае какво да прави по разкриването на случая, работи нахалост и се ръководи предимно по публикации в медиите.

Тя опроверга и появилата се информация, че Златомир Иванов е имал конфликти с Демби и че той е подавал жалби срещу него в полицията.

Сподели:
Слънчево и по-топло, следобедни дъждове на изток и над северното Черноморие

Слънчево и по-топло, следобедни дъждове на изток и над северното Черноморие

Максималните температури - между 27° и 32°, в София - около 27°. Температурата на морската вода е 24°-26°. Вълнението на морето - 1-2 бала.

 Какво обеща Радев на Турция, за да замрази Ердоган за 15 месеца договора с „Боташ“.

Какво обеща Радев на Турция, за да замрази Ердоган за 15 месеца договора с „Боташ“.

От подписването му през 2023 г. до днес натрупаната сметка за страната вече надхвърля 1 млрд. лв.

Радев склони Ердоган:  "Чудесният"  договор с „Боташ“ е замразен за 15 месеца

Радев склони Ердоган: "Чудесният" договор с „Боташ“ е замразен за 15 месеца

По време на разговора бе отчетена позитивната тенденция на нарастване на двустранния стокообмен, който се равнява на 9 млрд. евро

Коментари (0)