7 Април, 2026

​Четирима българи загинаха в Гърция

​Четирима българи загинаха в Гърция

Два български автомобила се удариха челно на пътя Александруполис-Ормени в Гърция. Четирима българи загинаха на място, съобщава Нова телевизия.

Две от жертвите са на 58 години, а другите двама - на 39 и 27 години. Трима от тях са се возели в една и съща кола и са от София.

Четвъртият загинал е 27-годишният шофьор на другия автомобил, който е от Хасково. Пътуващата 37-годишна жена с него е хоспитализирана в интензивното отделение на болницата в Дидомотиху. Тя е оперирана по спешност.

Телата на загиналите ще бъдат прехвърлени в болницата на Александруполи за съдебно-медицинска експертиза. Все още не е ясна причината за катастрофата.Уведомени са част от близките на загиналите.

Сподели:

Коментари (0)

Зеленски настоява за примирие преди Великден, Кремъл отговори хладно

Зеленски настоява за примирие преди Великден, Кремъл отговори хладно

По думите на украинският президент за Русия няма нищо свещено, всички периоди за тях са еднакви

Поразиха нефтохимически комплекс в Саудитска Арабия

Поразиха нефтохимически комплекс в Саудитска Арабия

„Атаката предизвика пожар в заводите на SABIC в Джубайл. Звуците от експлозиите бяха много силни“

Джей Ди Ванс е на посещение в Будапеща за среща с Виктор Орбан

Джей Ди Ванс е на посещение в Будапеща за среща с Виктор Орбан

Посещението на вицепрезидента на Съединените щати идва в момент, в който социологическите проучвания разкриват, че опозиционните партии набират преднина пред партията на Орбан