25 Февруари, 2026

​Дъщерята на Майкъл Джексън: Баща ми беше умишлено убит

​Дъщерята на Майкъл Джексън: Баща ми беше умишлено убит

Дъщерята на Майкъл Джексън - Парис, вярва, че баща й е бил убит умишлено, предава Би Би Си.

В първото си задълбочено интервю, което дава за списание "Ролинг Стоунс", 18-годишната дъщеря на Краля на попа споделя, че намира смъртта на баща си за планирана.

През 2009 г. легендарният певец умря от инфаркт, предизвикан от свръхдоза от мощния анестетик пропофол, както и от още други медикаменти. Личният лекар на Джексън бе признат за виновен по обвинение за убийство по непредпазливост и осъден на 4 години затвор.

"Татко често намекваше, че има врагове. Понякога това звучеше като „някой ден те все пак ще ме убият”. Разбирам, че това изглежда като поредният елемент от теорията на конспирацията, но всички истински почитатели и всички от семейството знаят, че това е истина. Това бе клопка”, разказва тя.

Запитана защо не се бори за справедливо разследване на инцидента, Джексън отговори: „Това е партия шах. И опитвам да я изиграя правилно”.

Тя отчасти обвинява личния му лекар, но смята, че смъртта на Джексън има по-дълга предистория, като засега се въздържа да споделя повече.

Тя отрече твърденията, че е била малтретирана от баща си и сподели, че са били близки. 

"Той беше целият ми свят и това да гледам как хвърлят върху него погрешни обвинения ме караше да страдам", споделя тя по повод съдебните дела, заведени срещу певеца за педофилия.

Сподели:

Коментари (0)

Франция подготвя рекордни доставки на бомби AASM Hammer за Украйна

Франция подготвя рекордни доставки на бомби AASM Hammer за Украйна

Във Въздушните сили на ВСУ тези боеприпаси вече са адаптирани за пускове от съветските изтребители МиГ-29

Асен Василев: Тази вечер имаме уникалния шанс да отстраним Сарафов

Асен Василев: Тази вечер имаме уникалния шанс да отстраним Сарафов

Това заяви пред журналисти в парламента лидерът на „Продължаваме промяната" по повод протеста, който се организира довечера

„Пълзяхме през стъкла и дим“: Как жители на Киев оцеляха след атака с Шахед-и

„Пълзяхме през стъкла и дим“: Как жители на Киев оцеляха след атака с Шахед-и

Две семейства в киевска многоетажна сграда описват моментите след като удар от дрон превръща сградата им в огнена стихия – и как овладяната емоция и бързата мисъл са им помогнали да оцелеят