Фанатици от Саудитска арабия плащат хиляди за кръвта на християните. С нея те си мият ръцете, чувствайки се съпричастни към мракобесен акт, толериран от техния велик бог Аллах. Вярват, че в символичното участие в клането на друговерците, ще бъдат отблагодарени с блажен живот в мюсюлманския рай и 70-те девици.
Тези скандални послания са записани в покъртително видео, обиколило цял свят, което разказва за зверствата на мюсюлманските фанатици към жените на християните. Те ежедневно са подлагани на сексуални изтезания и гаври, несравними по своята жестокост и безочие. Много християнки са отвличани от семействата им, с цел фанатиците да получат откуп за живота им, който струва не по-малко от 100 000 долара. Докато получат откупа тези невинни жертви са изнасилвани и обругавани, без срам и свян. А когато парите, платени за тях, не удовлетворяват похитители им, режат лявата гърда на жените и осакатени ги връщат на близките им.
Превърнали убийството на християни и търговията с тяхната кръв в свой бизнес, мюсюлманските фанатици трупат милиони, за да вършат нечувани безчинства и обругават паметта на християните.
Още от Свят
Мобилизация в Русия може и да няма - това обаче не е повод за радост
Новите войници трябва не само да бъдат събрани, но и да бъдат обучени, облечени, нахранени, оглавени от командири и в крайна сметка отведени на мястото на бойните действия
ФБР вече няма да отхвърля кандидати за работа, които са наемали проститутки
Процесът предизвика загриженост от страна на настоящи и бивши агенти
Сомалия и Турция освободиха похитен кораб, убити са 14 пирати
От началото на годината край бреговете на Сомалия са извършени най-малко 15 нападения - рекорден брой от 2013 г. насам