13 Юни, 2026

​Гръцките фермери блокираха границата с Македония

​Гръцките фермери блокираха границата с Македония

Гръцките фермери блокираха граничния пункт с Република Македония "Евзони". В момента движението и двете посоки е напълно блокирано, съобщи АНА-МПА.

Един от участниците в протеста уточни, че в най-скоро време ще станат ясни бъдещите действия на земеделските производители. В района на ГКПП "Евзони" има множество трактори, които пречат на движението.

Днес след обяд земеделците от Кукуш, Енидже Вардар и други части от Северна Гърция започнаха блокади по пътищата в посока на ГКПП "Евзони".

Вече няколко дни земеделците се опитват да блокират и ГКПП "Кулата-Промахон"

Сподели:
Тръмп: Утре ще имаме сделка с Иран и отворен Ормузки проток

Тръмп: Утре ще имаме сделка с Иран и отворен Ормузки проток

"Ще мерим успеха си не само по броя на битките, които печелим, но и по броя на войните, на които ще сложим край", заяви американският президент

Преизбраха Виктор Орбан за лидер на ФИДЕС

Преизбраха Виктор Орбан за лидер на ФИДЕС

Орбан беше обявил конгрес на ФИДЕС след изборната загуба. По време на конференцията бяха избрани и четирима заместник-председатели. 

Антирасистки митинг след инцидента в Белфаст събра хиляди

Антирасистки митинг след инцидента в Белфаст събра хиляди

Протестиращите носеха плакати с лозунги с надписи: „Омразата е единствената заплаха за нашите улици“ и „Белфаст е срещу расизма“

Коментари (0)