20 Юли, 2026

​Зловещо: Руска двойка коли бездомници, за да прочисти Москва

​Зловещо: Руска двойка коли бездомници, за да прочисти Москва

Полицията в Москва задържа двойка, която в продължение на половин година нападала бездомници в Москва и ги убивали по особено жесток начин.

След като били арестувани, Павел В. и Елена Л. се опитали да оправдаят действията с обяснението, че така прочиствали града от хора, които водят асоциален живот. Най-малко двама от убитите обаче не били клошари, а хора, които просто били полегнали да си починат в парка.

Следователите разкрили, че двамата са действали в три Московски района. Първото им убийство било на 35-годишния Станислав Евсеев, който бил излязъл да пийне с приятели. Няколко часа по-късно минувачи намерили безжизненото му тяло.

Павел признал за седем убийства, Елена, обаче, отказала да сътрудничи на следствието. Разследващите имат достатъчно доказателства за нейното пряко участие в убийствата.

Списък с жертвите на бандата:

Евсеев С.А. роден 1979 г..;

Матицин В.Н. 1982 г.;

Митрушкин С.Н. 1980 г.;

Сулимов А.С. 1962 г.;

Данилов Г.С. 1986 г.;

Шитик А.Я. 1978 г.;

Султанов Д.Б. 1972 г.;

Помогаев О.Ю. 1989 г.;

Воложанин С.Д. 1971 г.;

Саноев Н.Н. 1994 г.;

Самоличността на още двама души до този момент е неизвестна.

Сподели:
Ударите между САЩ и Иран продължават втора седмица, Израел е под тревога за инвазия

Ударите между САЩ и Иран продължават втора седмица, Израел е под тревога за инвазия

Бахрейн, Йордания и Кувейт отново задействаха системите си за противовъздушна отбрана заради приближаващи ирански дронове и ракети

Зеленски гаси политически пожар в Киев, докато армията блокира Крим и топи ракетния арсенал на Москва

Зеленски гаси политически пожар в Киев, докато армията блокира Крим и топи ракетния арсенал на Москва

Докато Киев изглажда комуникацията след оставката на Федоров, украинските сили парализираха 80% от военния транспорт към Крим и принудиха Кремъл да изхаби две трети от годишното производство на „Циркон“

Анди Бърнам поема официално кормилото на управление във Великобритания

Анди Бърнам поема официално кормилото на управление във Великобритания

Сред най-неотложните му задачи са слабият икономически растеж, високите разходи по държавния дълг, увеличаващите се социални разходи и нелегалната миграция

Коментари (0)