20 Август, 2026

​На 9 май центърът на Москва ще бъде брониран площад

​На 9 май центърът на Москва ще бъде брониран площад

На 9 май центърът на Москва ще бъде превърнат в брониран площад, заяви президентът на Полша Бронислав Коморовски. Коментарът му бе по повод тържествата на Червения площад за 70 години от победата над нацистка Германия.

“Поделенията, които ще ни показват мускули там, пред очите на света, пред нашите очи нахлуха в съседна Украйна”, допълни Коморовски.

Според него демонстрацията на сила не е за историята, а за съвременността и бъдещето. 

Сподели:
Зеленски посочи главната задача пред новия министър на отбраната

Зеленски посочи главната задача пред новия министър на отбраната

Държавният глава добави, че очаква Министерството на отбраната да разшири възможностите за използване на украинските високоточни удари, съвместно с производителите на украинско оръжие да осигури повече възможности за защита на украинското небе

Руски самолет е навлязъл в България откъм Черно море

Руски самолет е навлязъл в България откъм Черно море

Източници от МВнР съобщиха, че полетът е съгласуван с всички отговорни институции и има издадено разрешение за оказване на помощ при пожари в Сърбия

Тръмп: Планирам да се срещна с Ким Чен-ун

Тръмп: Планирам да се срещна с Ким Чен-ун

По време на първия мандат на Тръмп Ким го нарече "побъркан старец" и заплаши, че разполага с "ядрен бутон" на бюрото си

Коментари (0)