7 Юли, 2026

Арестуваха семейство, сложило фалшивата бомба в самолета на "Ер Франс"

Арестуваха  семейство, сложило фалшивата бомба в самолета на "Ер Франс"

Френската полиция в понеделник задържа бивш полицай във връзка с поставената фалшива бомба в самолет на „Ер Франс“, който извърши принудително кацане в Кения, съобщи Франс прес.

58-годишният мъж е отведен в ареста от гранична полиция при завръщането му във Франция, а съпругата му е била разпитана като свидетел, ден след като самолетът им от Мавриций за Париж беше отклонен към Кения.

Националността на двамата задържани не се съобщава.

Сподели:
Вече с повече права при самолетни полети? ЕП гласува актуализирани правила

Вече с повече права при самолетни полети? ЕП гласува актуализирани правила

Актуализираните права включват обезщетение при закъснение на полета с над три часа, възможност децата и техните родители или придружители да седят на съседни места без допълнително заплащане и др.

Тръмп намекна за връщане на Турция в програмата за изтребители F-35

Тръмп намекна за връщане на Турция в програмата за изтребители F-35

Има промяна в позицията на Тръмп, който докато пътуваше за срещата на върха на Алианса в Анкара, заяви, че подготвя подарък, който ще направи Ердоган „много щастлив“

Неизвестен снаряд удари петролен танкер край Ормузкия проток

Неизвестен снаряд удари петролен танкер край Ормузкия проток

Британската служба за морски търговски операции (UKMTO) посочи, че танкерът е бил поразен на около осем морски мили източно от Лима в Оман

Коментари (0)