17 Март, 2026

Бил и Хилъри Клинтътн се развеждат

Бил и Хилъри Клинтътн се развеждат

Бракът на бившия президент на САЩ Бил Клинтън и ексдържавния секретар Хилари Клинтън е пред разпадане, съобщават западни медии.

Инициатор на раздялата е г-жа Клинтън. Въпреки че стоически понесе аферата на съпруга си с Моника Люински преди близо 20 години, сега откровенията, публикувани в книгата на стажантката в Белия дом, са нещото, което явно не може да преглътне.

Ето защо Хилари иска свобода, която ще струва на мъжа й около 120 милиона щатски долара. Според слуховете, двойката е намерила опитен адвокат, който се занимава с бракоразводни дела, и подготвя документите за съда.

Бил и Хилари са заедно в продължение на 38 години. Те имат една дъщеря - Челси Клинтън, която в момента е бременна от съпруга си Марк Мезвински.

Сподели:

Коментари (0)

Тръмп: САЩ не се нуждаят от ничия помощ срещу Иран

Тръмп: САЩ не се нуждаят от ничия помощ срещу Иран

„Никога не сме имали нужда от това“

Стармър пред Зеленски: Войната в Иран не бива да отклонява вниманието от Украйна

Стармър пред Зеленски: Войната в Иран не бива да отклонява вниманието от Украйна

Британският премиер посрещна украинския лидер Володимир Зеленски в официалната си резиденция на „Даунинг стрийт“

Окупатор събуди бойци на ВСУ и се предаде в плен

Окупатор събуди бойци на ВСУ и се предаде в плен

„Беше деветият ден на позицията, а също и четвъртият ден без никаква провизия... Казахме, че не сме яли, нито пили, но ни отговориха, че трябва да се събираме, да вървим и да щурмуваме" , спомня си белоруският гражданин