Осемнадесетгодишна джихадистка, поданик на Великобритания, е заплашила премиера на страната Дейвид Камерън, че ще „забие главата му на кол” заради „воденето на война срещу мюсюлманския народ”, съобщи Daily Mail.
Момичето е нарекло „смешни” заплахите на премиера, че ще лиши от гражданство лица, които са свързани с осъществяването на терористическа дейност.
Освен това, джихадистката е призовала британските мюсюлмани да отидат в Сирия, защото животът във Великобритания отслабва вярата им в Аллах.
Още от Свят
"Хамас" потвърди смъртта на военния си лидер Ода - вероятно последният от висшия съвет на "Изедин ал Касам"
Израелският премиер Бенямин Нетаняху заяви, че Ода е ръководил разузнавателното подразделение на "Хамас" по време на атаките на 7 октомври 2023 г.
Украйна въвежда „логистически локдаун“ за руската армия: Фьодоров разкри подробности
Още това лято руската армия трябва да усети „логистически локдаун“ благодарение на засилените удари със сре
YouTube започва да обозначава автоматично видеоклиповете, генерирани с AI
Аторите ще могат да оспорват поставените етикети, ако смятат, че съдържанието им е неправилно обозначено като генерирано с AI