Двама души загинаха, а други двама бяха ранени след стрелба, открита след концерт на хип-хоп изпълнителя Майк Мила в САЩ, съобщава New York Daily News. Инцидентът станал в концертната зала Оукланд Тиатър в град Уолингфорд, щата Кънектикът. Когато певецът закрил участието си и се отправил към автомобила си, от входа на залата прогърмели изстрели от огнестрелно оръжие.
След изстрелите се чули писъци на хора. По данни на полицията рапарът Мила, се намирал до един от пострадалите, който бил ранен в крака. На място загинали двама души, а другите двама ранени са били откарани в болница. Ранените са без опасност за живота. Полицията води разследване по случая.
Още от Свят
Украйна нареди евакуиране на жители на Днепропетровска област заради руската заплаха
В източната част на областта продължават боевете, но украинската армия е постигнала неголеми успехи в района през миналия месец, се казва в анализ на Франс прес и в информация от Института за изследване на войната (ISW)
Муцунски: Никакво отстъпление от червените линии по отношение на България
Просто не е справедливо нашите преговори постоянно да зациклят по тема, свързана с нашата идентичност, език, история и култура
Руски следи около президента на Словения: изтекли данни разкриват нерегламентирани връзки с бивш агент
Пирц Мусар, която е бивш адвокат и обществена фигура, е била в близки приятелски връзки с Виктория К. от Краснодаркс, обвързана със бизнеса на нейното семейство